KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14419489
nr 1441 9489
Otto Lindberg
(1880-1955), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1946, kust. Olja på duk, 58x98cm, yttermått inklusive ram: 69x110 cm
Otto Lindberg, svensk målare född 1880, död 1955.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 januari 2022
kl 20:34:37
30/12 16:28:39